Trenčianske Bohuslavice - Zjednodušená verzia stránok

Novinky - Upozornenie na separáciu odpadu

Dôrazne upozorňujeme občanov na separáciu odpadu, ktorý vyvážate na miestny zberný dvor pri požiarnej zbrojnici

Dôrazne upozorňujeme občanov na separáciu odpadu, ktorý vyvážate na miestny zberný dvor pri požiarnej zbrojnici. Odpad nie je riadne odseparovaný a sú zmiešané plasty s papierom textilom atď.. V obci sú umiestnené kontajnery určené na tieto suroviny a preto vás dôrazne žiadame, aby ste ich využívali a odpad separovali.

Za nesprávne separovanie sa zvyšuje obci náklad na odpadové hospodárstvo, za ktoré potom platia všetci občania v poplatku za smeti.

Tento náklad za nesprávne separovanie sa musí rozrátať na každého občana obce.

Ďalej vás upozorňujeme na vývoz odpadu mimo zberného dvora takzvané „čierne skládky“. Pri zistení tejto skutočnosti je vysoká pokuta.

Zároveň prosíme všetkých občanov, ak by videli osoby, ktoré vyvážajú odpad mimo zberného dvora, alebo privezú odpad na náš zberný dvor a nie sú našimi občanmi,  aby nám túto skutočnosť nahlásili na obecný úrad, prípadne nám poskytli fotodokumentáciou.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým občanom za pochopenie a spoluprácu.

Dátum vloženia: 8. 4. 2019 18:25
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 10. 2019 9:59